Najczęściej zadawane pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące naszej wypożyczalni, które pomogą Ci przygotować się do niezapomnianej przygody. Jeśli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Nie pobieramy aktualnie kaucji.

Wystarczy posiadać skończone 18 lat oraz ważne prawojazdy kat. B.

Przy odbiorze samochodu należy przedstawić ważne prawo jazdy oraz dowód osobisty.

Tak, oferujemy opcję zwrotu samochodu w innym miejscu. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas o tej intencji, abyśmy mogli dostosować warunki wynajmu.

Tak, oferujemy rezerwacji samochodu na np. za miesiąc. Pobieramy zadatek rezerwacyjny w wysokości 300 zł brutto. Zadatek zostanie zaliczony na poczet kosztu najmu.

W przypadku nie dojścia do skutku najmu samochodu z winy Klienta, zadatek przepada. Jeżeli dane auto będzie niedostępne w danym terminie np. z powodu awarii zwracamy zadatek rezerwacyjny w pełnej wysokości lub oferujemy inny samochód

Tak, oferujemy taką możliwość. Lecz wymagamy poinformowania nas o tym maksymalnie 2 dni przed terminem rezerwacji.

Aktualnie nie przewidujemy takiej możliwości.

Koszty wynajmu zależą od modelu samochodu, czasu trwania wynajmu oraz dodatkowych usług, takich jak dodatkowy kierowca czy dostawa samochodu w wybrane miejsce. Szczegółowe informacje o cenach znajdziesz na naszej stronie internetowej lub uzyskasz kontaktując się z nami.

Wydajemy auta zatankowane do pełna i oczekujemy takiego samego stanu przy zwrocie. W niektórych przypadkach może się zdarzyć, że bak nie jest pełny, ale wtedy zaznaczamy to na protokole i klient może zwrócić z tym samym stanem paliwa jaki dostał. W przypadku zwrotu auta z pustym bakiem lub nie takim samym jak w momencie odbioru, pobieramy opłatę zgodną z Tabelą Opłat

Jest taka możliwość pod warunkiem, że dane drugiego kierowcy będą widniały na umowie najmu. W przeciwnym razie najemca ma zakaz udostępniania pojazdu osobom postronnym. Koszt dopisania dodatkowego kierowcy do umowy to 200 zł brutto.

Tak, natomiast zależy to od dostępności danego samochodu. Warto mieć na względzie, że nowe rezerwacje mogą pojawić się jeszcze w trakcie trwającego wynajmu.

W pierwszej kolejności prosimy o poinformowanie naszej firmy, korzystając z numeru dostępnego na stronie celem uzyskania dalszych instrukcji.

Po otrzymaniu mandatu, wskazujemy kierującego pojazdem zgodnie z umową, która obowiązywała w trakcie wynajmu.

Tak, można zostawić własne auto na naszym parkingu. Ta usługa jest darmowa.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

Nasza ekipa jest tutaj, aby pomóc Ci zrealizować Twoje marzenia o jazdzie sportowym samochodem. Jeśli masz dodatkowe pytania, nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić. Zapraszamy!