BMW M2

Cennik wynajmu

Specyfikacja

3.0 R6 Turbo

420 KM oraz 600 Nm

Automatyczna

DKG

Napęd na tylnie koła
0-100km/h

4.1 sekundy

4 miejsca
Apple Carplay, Android Auto

BMW M2

BMW M2 to sportowe coupe o wyjątkowych osiągach, które z pewnością przyciągnie uwagę każdego kierowcy szukającego emocji za kierownicą. Ta maszyna jest wyposażona w potężny silnik, który rozwija moc 370(425) KM, co pozwala na osiągnięcie prędkości do 100 km/h w zaledwie 4,3(4) sekundy.

To jednak nie wszystko, co oferuje M2. Ten model ma również precyzyjne i szybkie prowadzenie oraz tylny napęd, dzięki czemu kierowca może cieszyć się pełnym kontrolowaniem samochodu podczas jazdy po zakrętach. Prowadzenie? To taka zabawa, jak jazda na rollercoasterze – kręte drogi i ostre zakręty to jego ulubione rzeczy.

BMW M2 to idealna propozycja dla miłośników sportowych wrażeń i dla tych, którzy chcą poczuć się jak prawdziwy kierowca wyścigowy. Wynajęcie tego auta to doskonała okazja, by zaspokoić swoją potrzebę adrenaliny i zrobić wrażenie na innych kierowcach.

Wynajęcie BMW M2 to doskonały wybór dla kierowców, którzy chcą poczuć moc i prestiż niemieckiego samochodu sportowego. Ta maszyna zapewni niezapomniane wrażenia za kierownicą, które pozostaną w pamięci na długi czas, a tylni napęd zagwarantuje to, że zaczniesz się modlić o pomoc każdym razem, gdy naciśniesz troszeczkę mocniej pedał gazu.

Nasze BMW M2 posiada następujące modyfikacje:

  • Wydech firmy Armytrix sterowany klapami
  • Moc podniesiona do 425 KM oraz 600 Nm
  • Pełen pakiet karbonowych dokładek M-Performance
  • Spoiler Carbonerre Motorsport

Najczęściej zadawane pytania

Nie pobieramy aktualnie kaucji.

Wystarczy posiadać skończone 18 lat oraz ważne prawojazdy kat. B.

W momencie odbioru pojazdu musisz posiadać przy sobie dowód osobisty oraz czynne prawo jazdy.

Aktualnie nie przewidujemy takiej możliwości.

Wydajemy auta zatankowane do pełna i oczekujemy takiego samego stanu przy zwrocie. W niektórych przypadkach może się zdarzyć, że bak nie jest pełny, ale wtedy zaznaczamy to na protokole i klient może zwrócić z tym samym stanem paliwa jaki dostał. W przypadku zwrotu auta z pustym bakiem lub nie takim samym jak w momencie odbioru, pobieramy opłatę zgodną z Tabelą Opłat

Jest taka możliwość pod warunkiem, że dane drugiego kierowcy będą widniały na umowie najmu. W przeciwnym razie najemca ma zakaz udostępniania pojazdu osobom postronnym. Koszt dopisania dodatkowego kierowcy do umowy to 200 zł brutto.

Tak, natomiast zależy to od dostępności danego samochodu. Warto mieć na względzie, że nowe rezerwacje mogą pojawić się jeszcze w trakcie trwającego wynajmu.

W pierwszej kolejności prosimy o poinformowanie naszej firmy, korzystając z numeru dostępnego na stronie celem uzyskania dalszych instrukcji.

Po otrzymaniu mandatu, wskazujemy kierującego pojazdem zgodnie z umową, która obowiązywała w trakcie wynajmu.

Tak, można zostawić własne auto na naszym parkingu. Ta usługa jest darmowa.

Przepraszamy, rezerwacje online są chwilowo niedostępne. 

W celu rezerwacji samochodu prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą Instagrama/Facebooka.